Англійські сім-карти О2. Британські сім-карти

O2 – один з найпопулярніших операторів мобільного зв’язку, який працює, починаючи з 2002 року. Завдяки отриманому досвіду, англійський оператор має величезну кількість абонентів, які постійно збільшуються. На даний момент офіційно зафіксовано близько 45 млн успішно виконаних підключень.

 • Сім-карта одразу працює на прийом SMS.
 • Для активації просто вставити в телефон.

Користувачі зможуть вибрати та купити англійську сім-карту за найбільш вигідними цінами, визначившись із відповідним тарифним планом. Додатково до уваги запропонований якісний роумінг у країнах Європи, високошвидкісний Інтернет для передачі даних. Сьогодні особливу популярність оператора відзначають у багатьох європейських країнах.

Як замовити англійську сім-карту

Для оформлення замовлення просто зателефонуйте чи напишіть нам!

телефон +38 (097) 9000 174

Написати в Telegram

Написати в Viber

Написати в WhatsApp

Також, не соромтеся звертатися, якщо вам потрібна консультація або залишилися будь-які питання щодо роботи англійських сім-карт.

Ціни

 • 1-3 шт. — 275 грн
 • 4-9 шт. — 250 грн
 • 10-19 шт. — 225 грн
 • 20-99 шт. — 200 грн

У Великій Британії оператор O2 включений до списку найбільш затребуваних та найпоширеніших компаній, що надають послуги якісного мобільного зв’язку. При цьому буде забезпечено ідеальне покриття по всій країні незалежно від певних населених пунктів. Згідно зі статистикою, тарифні плани використовують понад 36% абонентів.

Особливості сім-карт +44 від оператора O2

Якщо ви плануєте найближчим часом поїздку в Англію, потрібно буде підготуватися і купити британську сімку, щоб мати можливість вільно користуватися мобільним зв’язком в іншій країні. Оператор O2 пропонує на вибір кілька найпоширеніших форматів карток:

 • стандарт;
 • мікро;
 • нано;
 • комбі;
 • тріо.

Не менш важливою особливістю є високий діапазон частот, який запропонований користувачам – 800 МГц.

Додатково користувачі отримують одразу три лінії передоплати:

 1. Здійснення дзвінків.
 2. Написання SMS-повідомлень.
 3. Вихід в Інтернет.

Сімки Великобританії передбачають можливість обрати найбільш підходящий тарифний план, визначившись із важливістю кожної лінії.

Стартові пакети можна і потрібно використовувати не лише по всій Англії, країнах ЄС, але й по всій території України. В останньому випадку оператор дозволяє виконувати швидку активацію облікових записів, месенджерів для спілкування з рідними та близькими. Крім того, наявність іноземної сім-карти необхідна і з метою налагодити регулярне спілкування із закордонними партнерами, залишаючись на зв’язку у будь-який час дня та ночі.

Варіанти використання сім-карток від оператора O2

Приймаючи рішення замовити сім-карти O2, майбутні абоненти віддають перевагу широкій зоні покриття, величезній кількості вигідних пропозицій, цікавих бонусів. При покупці будь-якого зі стартових пакетів даної компанії не буде потрібно моментальне поповнення рахунку. Відразу після купівлі та подальшого розпакування пакет готовий до негайного застосування за призначенням.

Сьогодні можна купити сім-карту Англії в Україні, виходячи з різних причин:

 • Запланована поїздка до Англії по роботі, навчанню з метою подорожі, а тому важливо завжди залишатися на зв’язку з рідними в Україні.
 • Для реєстрації в зарубіжних інтернет-магазинах, на іноземних торгових майданчиках, сервісах типу Ebay, Etsy, AliExpress, Amazon та інші.
 • З метою налагодити ділові відносини із бізнес-партнерами, які проживають за межами України.
 • Для створення особистих облікових записів у месенджерах на кшталт Telegram, WhatsUp, Viber та інші. В результаті використати можливості обраного стартового пакету вдасться у будь-якій точці України.
 • З метою розширити встановлені ліміти з фінансів, коли потрібна наявність іноземного номера, щоб прийняти вхідний дзвінок, СМС.

Залежно від певної причини, вдасться підібрати найбільш вигідне рішення для подальшого використання іноземного номера.

Переваги використання англійських сім-карт O2

Англійські сім-карти O2 вважаються одними з найпопулярніших у світі. Причини такої популярності полягають у величезній кількості цікавих пропозицій, доступних кожному з абонентів.

Базовий список корисних переваг:

 1. На вибір доступно одразу кілька актуальних поколінь мобільного зв’язку – 2G, 3G, 4G, 4G+, 5G та LTE. Все це гарантує надійне та стабільне Інтернет-покриття.
 2. Окремо компанія O2 пропонує спеціальні англійські сімки для планшетів – iPad план або «планшетні» картки без можливості телефонувати, але з різним запасом гігабайтів для вільного доступу до Інтернету.
 3. Запропоновані тарифні плани можна використовувати на всій території України, а також здійснювати дзвінки на території інших європейських країн.
 4. У разі відсутності активності користувача сім-карта вважається «робочою» ще протягом 180 днів. У результаті, навіть без поповнення рахунку абонент зможе приймати вхідні дзвінки, отримувати повідомлення.

При цьому користувачі не мають жодних обмежень щодо зміни тарифного плану, вибираючи більшу кількість гігабайтів Інтернету або більше безкоштовних хвилин для здійснення дзвінків.

O2, що є дочірньою компанією іспанського телекомунікаційного гіганта Telefónica, пройшов довгий шлях з часів свого заснування в 1985 році. Протягом своєї історії O2 зарекомендував себе як новатор у галузі мобільних технологій, пропонуючи своїм клієнтам одні з найшвидших та найнадійніших мереж зв’язку у Великій Британії.

Компанія також бере активну участь у соціальних та екологічних ініціативах, таких як підтримка благодійних організацій та скорочення свого вуглецевого сліду. Сьогодні O2 залишається одним із найбільших та найпопулярніших операторів мобільного зв’язку у Великобританії, обслуговуючи мільйони клієнтів по всій країні.

Віддалений прийом СМС-повідомлень

Ми надаємо своїм клієнтам унікальну можливість віддаленого прийому SMS-повідомлень, завдяки якому здійснюється процес отримання повідомлення на відстані без необхідності використання сім-картки +44 прямо тут і зараз. Після прийому повідомлення користувач самостійно приймає рішення, що робити з SIM-картою O2:

 • Надсилання сім-карти користувачеві будь-яким зручним для нього способом.
 • Викид картки, утилізація з гарантією, що цим номером телефону ніхто більше не скористається.

Вартість такої «тимчасової сімки» для віддаленого прийому SMS-повідомлень становить ціну сім-карти +100 грн.

Купити англійські сімки O2 за вигідними цінами

Оперативна купівля необхідної кількості SIM-карток здійснюється будь-яким із запропонованих способів: в онлайн режимі (за допомогою Viber або Telegram) або за вказаним на сайті номером телефону.

Якщо вас цікавить велика кількість сім-карток, то сміливо звертайтеся, ми зможемо запропонувати потрібну вам кількість та обговорити індивідуальну ціну при оптовій покупці.

Доставка сімок здійснюється по всіх регіонах України за допомогою послуг компанії-перевізника «Нова Пошта». Для мешканців та гостей Києва запропоновано варіант самовивезення з урахуванням попередньої домовленості – у зручний час та день.