Англійські сім-карти EE. Британські сім-карти

Компанія Everything Everywhere або EE є одним із найпоширеніших англійських операторів, який не відмовляється від сучасних технологій та регулярно удосконалює якість зв’язку. Історія компанії починається в 2010 році, коли два великі оператори у Великобританії вирішили створити одну велику компанію. Таким чином, компанія EE є результатом злиття Orange UK та T-Mobile UK, які належали до списку досить потужних та затребуваних брендів.

 • Сім-карта одразу працює на прийом SMS.
 • Для активації потрібно просто вставити телефон.

Сьогодні купити англійську сім-карту EE може кожен охочий, вибираючи варіант якісного покриття. Компанія пропонує своїм клієнтам безліч цікавих послуг, інноваційних та вигідних продуктів.

Як замовити англійську сім-карту

Для оформлення замовлення просто зателефонуйте чи напишіть нам!

телефон +38 (097) 9000 174

Написати в Telegram

Написати в Viber

Написати в WhatsApp

Оператор не цурається активного розвитку. На сьогодні одним із головних завдань є розробка нових технологій, а саме – eSIM та 5G, щоб клієнти могли скористатися передовими можливостями мобільного зв’язку. Додатково британська компанія співпрацює з провідними брендами з метою надати клієнтам різноманітні акції, переваги подальшої співпраці.

Оператору вдалося успішно пройти еволюцію мобільного зв’язку, надаючи на вибір різноманітні тарифні плани, висококласне обслуговування.

Популярний список послуг від оператора

Широкий спектр послуг від оператора ЇЇ – ще одна важлива перевага. Причому всі запропоновані послуги умовно можна поділити на два основні типи: додаткові та основні.

Серед додаткових, але не менш важливих варто зазначити:

 1. Страхування смартфона. Власники британських сімок отримують можливість скористатися страховкою. За допомогою цієї страховки вдасться захистити власний девайс від можливої крадіжки, втрати, різних поломок під час експлуатації.
 2. Музична передплата. Справжні поціновувачі якісних аудіотреків отримують можливість оформити музичну передплату Apple Music або Spotify на максимально вигідних умовах.
 3. Надання відеопідписки. Оператор також надає повноцінний доступ до відеопідписки BT Sport або Netflix.

Приймаючи рішення купити британську сімку, абоненти компанії ЇЇ отримують багато додаткових переваг. Причому список таких переваг може суттєво відрізнятися з урахуванням обраного тарифного плану.

Запропоновані тарифи на вибір

Вибираючи відповідні сімки Великобританії, клієнти компанії ЇЇ зможуть ознайомитись з популярними тарифними планами, відштовхуючись від певного списку критеріїв.

Сьогодні оператор пропонує два основні тарифи:

 1. Pay As You Go. Це найвигідніший варіант для всіх, хто самостійно вибирає для себе список необхідних послуг. В результаті абонент платить лише за ті послуги, якими він справді користується.
 2. Контрактний тарифний план. Серед таких пропозицій розрізняють тарифи з певним терміном дії, що варіюється від 12 до 24 місяців. Переваги таких тарифних планів часто пов’язані з великою кількістю виділених хвилин, повідомлень та гігабайтів Інтернету.

ЇЇ – провідний англійський оператор, послугами якого можуть успішно користуватися як приватні особи, так і представники сучасного бізнесу. Сьогодні вдасться купити сім-карту Англії в Україні з можливістю оперативної активації: для цього користувачеві не потрібно поповнювати рахунок, достатньо вставити SIM-карту в телефон. Таким чином, після активації сімки готові до роботи – на телефон можуть надходити вхідні дзвінки, SMS-повідомлення.

Переваги англійських сімок ЕЕ

Приймаючи рішення замовити сімки ЇЇ, майбутні абоненти бажають заздалегідь ознайомитись із актуальним списком переваг.

Серед найбільш актуальних та важливих відзначають:

 • Велика мобільна мережа. Сьогодні відомо, що англійський оператор ЕЕ має одну з найширших мереж 4G у всій Великій Британії. Адже компанії вдається охоплювати близько 99% від населення, а тому абоненти отримують можливість використовувати якісний мобільний зв’язок, високошвидкісний Інтернет, незалежно від конкретного населеного пункту.
 • Надання сучасних послуг. Компанія не цурається регулярного впровадження інновацій, передових технологій, щоб абоненти могли отримати ще більше переваг від співпраці. Серед важливих здобутків варто відзначити: ЇЇ став першим британським оператором, який зміг запропонувати мережу 5G своїм абонентам. Крім того, компанія однією з перших запропонувала також інші поширені послуги: Wi-Fi Calling, VoLTE і eSIM.
 • Висока швидкість мобільного Інтернету. Наприклад, 4G+ пропонує швидкість до 600 Мбіт/с. В результаті користувачі отримують можливість переглядати потокове відео, завантажувати всілякі файли, грати в мобільні ігри в режимі онлайн та інше.

Всі англійські сім-карти ЇЇ надають користувачам перелік важливих переваг. Це результат якісного обслуговування клієнтів, які пропонує оператор. Адже абоненти можуть розраховувати на цілодобову підтримку та допомогу у вирішенні різноманітних проблем.

Віддалений прийом SMS-повідомлень

Використовуючи SIM-картку ЇЇ, наші клієнти можуть скористатися однією з нових, але вже популярних послуг – віддалений прийом повідомлень. Таким чином, немає необхідності використовувати англійську сім-карту, виконуючи її активацію у власному смартфоні.

Після прийому повідомлення ми надаємо два основні варіанти:

 1. Надсилання сім-карти клієнту завдяки послугам перевізника «Нова Пошта».
 2. Утилізація сім-картки, щоб ніхто сторонній не використовував цей номер.

Вартість такої затребуваної послуги складає ціна сімки +100 грн.

Сьогодні вибрати та замовити англійські SIM-картки можна будь-яким зручним способом: зателефонувати за вказаним номером на сайті або написати до месенджера (Viber, Telegram або WhatsApp). Активація придбаної сім-карти можлива в Україні з можливістю подальшого застосування іноземної картки з урахуванням власних переваг.