Англійські сім-карти Three. Британські сім-карти

Three – британський оператор стільникового зв’язку, який посідає четверте місце серед найвідоміших англійських операторів. Офіційний сайт компанії доступний для кожного користувача, як зі смартфона, так і планшета, лептопа і ПК.

 • Сім-карта одразу працює на прийом SMS.
 • Для активації потрібно просто вставити в телефон.

Свою популярність оператор отримав за рахунок того, що він був одним із перших, кому вдалося запропонувати у Великій Британії мережу 5G високої якості. Сьогодні вибрати та купити англійську сім-карту можна навіть в Україні, визначившись із найбільш відповідним тарифним планом.

Як замовити англійську сім-карту

Для оформлення замовлення просто зателефонуйте чи напишіть нам!

телефон +38 (097) 9000 174

Написать в Telegram

Написать в Viber

Написать в WhatsApp

Також, не соромтеся звертатися, якщо вам потрібна консультація або залишилися будь-які питання щодо роботи англійських сім-карт.

Ціни

 • 1-3 шт. — 275 грн
 • 4-9 шт. — 250 грн
 • 10-19 шт. — 225 грн
 • 20-99 шт. — 200 грн

Ще одна важлива особливість від англійської компанії – високий діапазон частот для всіх користувачів, що досягає 1000 МГц. Оператор пропонує своїм абонентам досить якісне, широке покриття для роумінгу за всіма внутрішніми тарифами, причому не лише у популярних європейських країнах, а й в інших країнах на карті світу. Таке покриття прозвали «роумінг, як удома».

Купити британську сімку +44 можна для успішного спілкування з бізнес-партнерами, для вхідних дзвінків, СМС-повідомлень, реєстрації в різних соціальних мережах, для спілкування в месенджерах – Telegram, Viber, WhatsApp та інші.

Більше інформації про Three

Компанія Three розпочала свою діяльність у 2003 році і відома як один з перших 3G англійських операторів. Сьогодні оператор надає послуги більш ніж 9,5 млн абонентам, кількість яких регулярно зростає.

Важлива статистика та досягнення англійської компанії:

 • Вперше 5G було активовано ще 2019 року. Таким чином, Three впевнено можна назвати єдиною компанією, яка повністю відповідає заявленим стандартам ITU за якістю послуг 5G.
 • Компанія вважається найкращою мережею, яку застосовують з метою передачі даних на Mobile Choice Consumer Awards. Крім того, це найкраща англійська мережа для роумінгу від uSwitch.

Англійський оператор Three належить до популярної корпорації CK Hutchison Holdings Ltd, яка пропонує власні послуги у 11 різних країнах світу. З кожним роком оператор намагається розширювати власне покриття, удосконалювати якість послуг, залучаючи дедалі більше нових абонентів.

Особливості використання англійських SIM-карток

Приймаючи рішення купити сім-карту Англії в Україні, необхідно надати перевагу продукції від Three – такий пакет здатний задовольнити потреби кожного користувача. Для швидкої активації достатньо встановити куплену картку смартфону. В результаті користувач отримає повідомлення, в якому буде зазначено вартість конкретного тарифного плану.

Незважаючи на відсутність грошей на рахунку, карта вважається активованою, робочою, а значить, абонент зможе приймати дзвінки, отримувати повідомлення. Щоб використовувати картку на території України або за кордоном, немає потреби у виконанні будь-яких додаткових опцій.

Представлений оператор пропонує вигідні умови для всіх, хто планує подорож до Англії з різними цілями. В результаті вдасться:

 • отримувати, надсилати SMS-повідомлення;
 • здійснювати дзвінки та відповідати на вхідні;
 • реєструватися у соціальних мережах;
 • створювати акаунти у популярних месенджерах;
 • реєструватися та здійснювати покупки на Amazon, eBay, PayPal.

Сім-картка Three функціонує у різних країнах ЄС без роумінгу. Крім того, якісне покриття буде забезпечене ще у 74 країнах світу.

Three UK, раніше відомий як Orange UK та Hutchison 3G UK, є одним з найбільших операторів мобільного зв’язку у Великій Британії. Компанія має багату історію, яка розпочалася у 1990-х роках, і з того часу вона стала одним із провідних постачальників мобільних послуг у країні.

Купити англійські сім-карти Three недорого

В українських областях англійські SIM-картки від оператора Three користуються особливою популярністю у великому колі абонентів. Причому кожен покупець має власні цілі для подальшого використання сімок: подорожі, робота, бізнес, навчання, купівля-продаж товарів через різні іноземні майданчики та інше.

Причини популярності британських сімок Three в Україні та інших європейських країнах полягають у наявності наступних переваг:

 1. Висока якість зв’язку завдяки широкому покриттю.
 2. Багато вигідних тарифних планів, серед яких абоненти зможуть вибрати найбільш підходящі.
 3. До 3 місяців підтримки SIM-картки навіть без регулярного поповнення рахунку, підтримки активності картки (вхідні дзвінки, отримання SMS-повідомлень). У разі поповнення рахунку на будь-яку суму вдасться продовжити термін активності картки ще на 3 місяці.

Стандартний стартовий пакет пропонує SIM-карту “3 в 1”: міні, мікро та нано. Тому карти можна використовувати для різних мобільних пристроїв. Часто подібні карти замовляють моряки завдяки широкому покриттю: безліч країн світу, окрім Європи.

Послуга віддаленого прийому SMS-повідомлень

Додаткова можливість для всіх клієнтів – віддалений прийом повідомлень без покупки, попереднього використання SIM-картки Three. Після успішного отримання повідомлень ми пропонуємо клієнту кілька варіантів:

 • Відправлення сімки будь-яким зручним способом у заздалегідь обумовлені терміни.
 • Утилізація картки, щоб ніхто інший не зміг використовувати цей номер.

Скористатися цією послугою може кожен бажаючий. Вартість складає ціна сім-карти +100 грн.

Замовити сім-карту Three (Великобританія) з доставкою

Англійський оператор пропонує на вибір кілька сімок залежно від майбутніх умов їх застосування:

 • SIM-картки PAYG – розраховані лише для користувачів телефонів.
 • Тарифи мобільного широкосмугового зв’язку розраховані для планшетів, модемів.

Для власників телефонів компанія підготувала безліч пакетів – це тарифи із щомісячним, щоденним поповненням рахунку, нарахуванням послуг. В результаті вдасться підібрати зручніший тарифний план, відштовхуючись від індивідуальних потреб.

Якщо вас цікавить велика кількість сім-карток, то сміливо звертайтеся, ми зможемо запропонувати потрібну вам кількість та обговорити індивідуальну ціну при оптовій покупці.

Замовити англійські SIM-ки можна з доставкою по всій території України завдяки послугам компанії-перевізника «Нова Пошта». Для мешканців та гостей столиці доступний варіант самовивезення. Оформити покупку можна телефоном або в режимі онлайн, звернувшись за консультацією до менеджерів за вказаними номерами.